Onwin Paramı Nasıl Yatırabilirim?

Onwin Paramı Nasıl Yatırabilirim?

Açılan hesaplara transfer işlemi kolay olmak ile birlikte, onwin paramı nasıl yatırabilirim? Sorusunda kullanmanız gereken farklı seçenekler bulunduğunu göreceksiniz. İstediğiniz herhangi bir yöntem ile para transfer işlemi gerçekleşecektir. Nasıl yatırım yapabilirim? Sorusunu sistemler bazında şu şekilde açıklamamız mümkün olacaktır.

Onwin Havale İle Yatırım

Türkiye’de en fazla tercih edilen seçeneklerden bir tanesinin, onwin havale ile yatırım olduğu görülmektedir. Havale ile hesabınıza para yatırma işlemini yapabilirsiniz ancak, öncelikli olarak siteye giriş işlemini yapacaksınız ve güncel banka hesap detaylarını canlı destek hattından elde edeceksiniz. Bankanızdan yatırım işlemini yaptıktan sonra, hesabınıza gelecek ve para yatır butonu üzerinden seçim işlemini yapacaksınız. Açılan bir sayfayı görecek ve bu sayfa üzerinden banka havalesi, EFT seçeneğini tercih edeceksiniz. Bu seçenek ile yaptığınız transfere ait işlemi gerçekleştireceksiniz. Bu yöntem ile yatırabileceğiniz en düşük miktar 100 Türk Lirasıdır.

Onwin Cepbank İle Para Yatırma                        

Yine Türkiye açısından tercih edilen popüler seçeneklerden bir tanesinin de, onwin cepbank ile para yatırma olduğu görülmektedir. Herhangi bir yerden ve herhangi bir zamanda cep telefonu aracılığı ile para yatırma işlemini yapabilirsiniz. Tabii ki bunun için cepbank tanımlaması yapılmış olacaktır. Kendi numaranızı yazın, bir boşluk bırakın, Türk Lirası cinsinden en az 10 Türk Lirası olacak şekilde yatırmak istediğiniz para miktarını girin. Tekrar bir boşluk bırakın. Cepbank şifrenizi ekleyip, cep telefonunuzdan Garanti Bankası’na yani 3333 numarasına kısa mesaj yollayın. Para gönderdiğiniz kişi yani size Garanti Bankası tarafından gerekli bir şifre gelecektir. Bu şifreyi de aldıktan sonra, sitede hesabım, para yatır ve cepbank seçeneği ile bilgileri girecek ve para transfer işlemini tamamlayacaksınız.

Onwin Kredi Kartı İle Para Yatırma

Sistem bazında onwin paramı nasıl yatırabilir? Sorusunda merak edilen seçeneklerden bir tanesi de, onwin kredi kartı ile para yatırma olarak dikkat çekmektedir. Hesabım sayfasına gelin. Kredi kartları bölümüne ulaşın. Kartınızı ekleyin. Para yatırma sayfasından kredi kartınızı seçin ve para yatırma işlemini yapın. Kartınızı seçeceksiniz, bilgileri gireceksiniz. Daha sonra bankanız tarafından sizlere bir kısa mesaj gelecek. Siz bu mesajı sisteme girdikten sonra, onay vermeniz ile birlikte transfer tamamlanacaktır.

 

Related

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir