Onwin Para Çekme Yöntemleri

Onwin Para Çekme Yöntemleri

Sitede her gün, her saat para çekme işlemini, onwin para çekme yöntemleri ile yapabilirsiniz. Yöntemler belirlenmiş, standarda bağlanmış, en düşük ve en yüksek para çekme miktarları konusunda sınırlar kullanıcıların karşısına koyulmuştur. İstediğiniz yöntem ile para çekme işlemini yapabilirsiniz. Ancak ilk defa para çekme işlemini yapacak iseniz, bu durumda mutlaka havale ile para çekme işlemini yapmanız gerekmektedir. İlk para çekme işleminden sonra istediğiniz ya da aşağıda belirtilen herhangi bir yöntem bile para çekme işlemini yapabilirsiniz.

Onwin Ödeme Yöntemleri

Kısaca onwin ödeme yöntemleri hakkında şöyle bilgiler verebiliriz. Havale ile para çekme işlemi, EFT ile para çekme işlemi, kredi kartı ile para çekme işlemi, papara ile para çekme işlemi yapılmaktadır. Kredi kartı ile para çekme işlemi yapabilirsiniz. Bu işlemi yapabilmeniz için, önce müşteri hizmetlerine size ait olan kredi kartının onaylı ve önlü arkalı bir suretini yani fotokopisini göndereceksiniz. Adınıza düzenlenmiş kredi kartını kullanacaksınız. Bu belgeyi gönderdikten sonra, kredi kartınıza para çekme talimatı verebilirsiniz.

Onwin Ödeme Miktarları

Hangi miktarlara dikkat edeceksiniz? Onwin ödeme miktarları nelerdir? En az para çekme miktarı 250 Türk Lirası olacak şekilde belirlenmiştir. En yüksek para çekme miktarı günlük 25.000 Türk Lirası olacak şekilde belirlenmiştir. Tek seferde 25.000 Türk Lirası para çekme talimatı verebilirsiniz. Ayrıca her bir işlem arasında en az 2 saat geçmek suretiyle, günde 3 defa para çekme talimatı verebilirsiniz. Ancak 3 defa vereceğiniz para çekme talimatının toplamı günlük maksimum sınır olan 25.000 Türk Lirasını geçemez.

Onwin Ödemede Masraf Alacak mı?

Onwin ödemede masraf alacak mı? Yazıda sizlere onwin para çekme yöntemleri ve miktarları hakkında gerekli bilgiler verilmiştir. Dikkat ettiğiniz ve para çekme talep formunu eksiksiz doğru bir şekilde doldurduğunuz sürece, paranızı en fazla 30 dakika da alırsınız. Peki onwin ödemede masraf alacak mı? Havale ya da papara, kredi kartı ya da EFT yöntemi ile para çekme talimatı verilmesi önemli değildir. Masraf alınmayacak yani herhangi bir ücret tahsil edilmeyecektir. Kazandığınız paralar tarafınıza, sizin vereceğiniz talimata istinaden net olarak ödenecektir.

 

Related

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir