İddaa Üst Nedir?

İddaa Üst Nedir?

İddaa oyunlarında, futbol karşılaşmalarında ya da benzer spor branşında kullanabileceğiniz tahmin seçeneklerinden bir tanesi de, iddaa üst nedir? Sorusunun karşılığı olacaktır. Karşılaşma içerisinde elde edilmesi muhtemel sonuçlar üzerine hareket mantığına dayanmaktadır. Yazının devamında sizlere bu tahmin içeriği hakkında bilgi vereceğiz.

Onwin

İddaa Üst Ne Anlama Geliyor?

Hemen konuyu açıklayalım ve elbette iddaa üst ne anlama geliyor? Sorusunun karşılığına bakalım. Bir futbol karşılaşmasının başlaması ve normal süre içerisinde tamamlanması temel mantık olacaktır. Normal süre içerisinde maç sonucu ortaya çıktığında, atılan gol sayısına göre tahminde bulunma anlamına gelecektir. Burada ev sahibi galibiyeti, ev sahibi galibiyeti dışında deplasman takımı galibiyeti ya da beraberlik için farklı seviyelerin verilmesi mümkün olabilir. 2,5 gol anlayışını gündeme getirelim ve burada üst ifadesini sizlere kısaca anlatalım. Nedir burada kastedilen 2,5? Toplam anlamda 2 gol olur ise, karşılaşmada üst tahmini tutmayacaktır. 3 ya da daha üzerinde gol atılır ise, tahmin tutacaktır. Gördüğünüz tahmin içeriğindeki 2,5 bu karşılaşmada en az toplam 3 gol, takımlar tarafından 3 gol atılacağı anlamına gelmektedir. Hangi takımın ne kadar sayı aldığının herhangi bir önemi bulunmamaktadır.

İddaa Üst Oranları Nasıl?

Yukarıda örnekte gördüğünüz gibi hareket edip, bir tahmin seçeneği meydana getirebilir, bir kupon oluşturabilirsiniz. İddaa üst oranları nasıl? Karşılaşmalara, karşılaşmalarda ki takımların dengesine göre değişkenlik olma ihtimali bulunabilir. Yatırılan paranın 2 katı, 3 katı, 4 katı, 13 katı, 17 katı gibi değerlerde geri kazanım elde etmeniz yani para kazanma şansını elde etmeniz muhtemel olabilir. Yine de tercih ettiğiniz seçeneğin, sitenin yükseklik iddaa oranı anlayışına göre değişkenlik göstermesi muhtemeldir.

İddaa Üst Hangi Sitelerde Var?

Bu konuda yani iddaa üst nedir? Sorusundaki tahmin seçeneğinde, bütün bahis sitelerini kullanma şansının olduğunu göreceksiniz. İddaa üst hangi sitelerde var? Yerli ve yabancı iddaa sitelerinin tamamında, futbol karşılaşmalarında ya da benzer spor branşlarında olduğunu ifade edebiliriz. Hemen hemen bütün siteler bu kuralı ya da bu tahmin seçeneğini aktif olarak kullanıma açmıştır. Yabancı iddaa siteleri tercih edilir ise, değişen nedir? Değişen şudur, çok çok daha yüksek iddaa oranı alabilir, çok çok daha yüksek miktarlarda para kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

 

Related

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir