Onwin Hoş Geldin Bonusu Ne Kadar?

Onwin Hoş Geldin Bonusu Ne Kadar?

Yeni hesap açan, yeni hesabına ilk defa para yatıran herkes, hoş geldin promosyonu alacaktır. Ancak, onwin hoş geldin bonusu ne kadar? Sorusunda, 2 farklı hoş geldin promosyon seçeneği olduğu görülebilmektedir. Yazıda, her 2 promosyon seçeneği hakkında da sizlere bilgi verilecektir.

Onwin 2.500 TL Hoş Geldin Promosyonu

Yeni hesap açtığınızda ve yeni açtığınız hesaba para yatırdığınızda alabileceğiniz ilk promosyon türü, onwin 2.500 TL hoş geldin promosyonu olacaktır. Bu promosyon tek seferde ve en az 100 TL değerinde yeni açılan hesaplara ilk para yatırma işlemini yapana verilir. Tabi ki hesap açtıktan sonra 30 gün içerisinde, ikinci para yatırma işlemi yapılır ise, yeniden bu promosyonu alma hakkı vardır. İlk para yatırma işlemi yapıldığında, % 100 oranında 1.500 Türk Lirasına kadar ve üzerine 30 bedava dönüş alacaksınız. 30 gün içerisinde ikinci para yatırma işlemini yapar iseniz, % 100 oranında 1.000 Türk Lirasına kadar promosyon ve üzerine 30 bedava dönüş alacaksınız. Bu promosyon yatırım işleminin yapılmasından sonra, herhangi bir işlem gerçekleştirilmeden canlı destek bölümünden talep edilecektir.

Onwin % 25 750 TL Çevrimsiz Hoş Geldin Promosyonu

Yeni hesap açıldığında, ilk defa para yatırım işlemi kapsamında alınacak diğer bir promosyon seçeneğin, onwin % 25 750 TL çevrimsiz hoş geldin promosyonu olduğu görülecektir. Burada ilk yatırım işlemi en az 20 TL değerinde olmalıdır. Bu yatırım işlemini yaptığınızda, % 25 oranında 500 Türk lirasına kadar hoş geldin promosyonu alacaksınız. 30 gün içerisinde ikinci yatırım işlemini aynı değerde yapar iseniz, yine % 25 oranında ve 250 Türk Lirasına kadar bu promosyonu alacaksınız. Yatırım işlemi yapılır, para kullanılmaz, canlı destek ile görüşülüp, promosyon talep edilir.

Onwin Hoş Geldin Promosyonları Nakit Çekilir mi?

Gördüğünüz üzere onwin hoş geldin bonusu ne kadar? Sorusunda 2 farklı seçenek bulunmaktadır. Peki onwin hoş geldin promosyonları nakit çekilir mi? Her 2 promosyon da nakit olarak çekilebilir. Spor bahislerinde her bir karşılaşma en az 1,50 oranında olacak şekilde, futbol ve basketbol karşılaşmalarından en az 2 adet karşılaşmalı kombine kupon anaparanın 1 katı değerinde yapılır ve promosyonun çevrim şartı tamamlanır. Bu işlemden sonra nakit olarak çekilir.

 

Related

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir