Onwin Canlı Destek İletişim

Onwin Canlı Destek İletişim

Onwin sitesinde, site yetkilileri ya da diğer adıyla müşteri hizmetleri ile görüşebilmek için, kullanacağınız bölümlerden bir tanesini onwin canlı destek iletişim anlayışı meydana getirmektedir. Canlı destek, canlı olarak bir kullanıcının, bir müşteri hizmetleri temsilcisi ile karşılıklı olarak görüşmesi anlamına gelmektedir. Buradaki görüşme sesli ya da görüntülü sohbet özelliği anlamına gelmez. Canlı destek ile yapılacak görüşmelerde, görüşme penceresi üzerinden yazarak sohbet özelliği kullanılacaktır.

Onwin Canlı Destek Nasıl Kullanılır?

İletişime geçmek amacı ile canlı destek bölümünü açmanız gerekecektir. Onwin canlı destek nasıl kullanılır? Yeni güncel giriş adresi üzerinden siteyi açın. Ana ekranın sağ alt köşesinde gördüğünüz canlı destek bölümü üzerinden seçim işlemini gerçekleştirin. Pencereye baktığınızda, sohbeti başlat şeklinde bir buton göreceksiniz. Seçim işlemini yapın. Sizlerden isminiz ve kullanıcı adınız talep edilecek, bağlantı kurulacak departman konusunda seçim yapmanız istenecektir. İlgili boş bölümleri doldurduktan sonra, departman seçimi yapacaksınız. En alt bölümde gördüğünüz, size nasıl yardımcı olabiliriz? Sorusu. altına görüşmek istediğiniz konuyu Türkçe yazacaksınız. Daha sonra görüşmeye başla butonuna basmanız ve 30 saniye beklemeniz yeterli olacaktır.

Onwin Canlı Destek Departmanları

Kullanabileceğiniz ya da ilgili uzman personellere ulaşabileceğiniz bölümler sabitlenmiştir. Onwin canlı destek departmanları anlayışında promosyon işlemleri, deneme promosyonu, diğer işlemler, finans işlemleri gibi ana başlıklar bulunmaktadır. Eğer promosyon deneme promosyonu, para yatırma çekme işlemleri dışında herhangi bir konu hakkında görüşmek istiyor iseniz, diğer işlemler başlığından seçim yapacaksınız.

Onwin Canlı Destek 7/24 Çalışır

Onwin canlı destekle iletişim bölümü kesintisiz bir şekilde hizmet vermek amacı ile meydana getirilmiştir. Onwin canlı destek 7/24 çalışır. Hafta içi, hafta sonu dahil olacak şekilde, mesai saatleri ve mesai saatleri dışı dahil olacak şekilde her gün iletişim kurabilirsiniz. İletişimin başlama süresi 30 saniye olmak ile birlikte, görüşme süresi konusunda herhangi bir zaman kısıtlaması bulunmamaktadır. Yardım talebi karşılanana kadar ya da başvuru yapan şahsın ihtiyacı giderilene kadar görüşme birebir, Türkçe dil seçeneğinde ve yazarak sohbet özelliğinde devam edecektir. Siz bağlantı penceresini kapattığınızda, görüşme sona erecektir.

 

Related

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir