Onwin 749

Onwin 749

Birleşik Krallık üzerinde ve Avrupa Birliği ülkelerinde kayıtlı ticari bir marka olarak görülen onwin markası, Türkiye pazarında kapatılmış, onwin 749 yeni ve güncel giriş adresi ile yeniden açılmıştır. Bu yöntemin tekrarlandığı görülmek ile birlikte, bundan sonra da Türkiye’de site hakkında kapatılma kararı verildiğinde, mutlaka bir sonraki adres ile site yeniden açılacaktır.

Onwin

Onwin Yeni Adresinde Papara İle Para Yatırma

Bu siteye para yatırma işleminde, geçmişten günümüze kadar sanal cüzdanlarında kullanıldığı görülmektedir. En popüler seçeneklerden bir tanesi, papara ile para yatırma yöntemidir. Onwin yeni adresinde papara ile para yatırma işlemini yapmaya devam edebilirsiniz.

Onwin Yeni Adresinde Papara İle Yatırım Nasıl Yapılır?

Daha önce transfer etmemiş ancak bu sistemi kullanmak istiyor olabilirsiniz. Onwin yeni adresinde papara ile yatırım nasıl yapılır? Sizlere anlatalım. Onwin giriş işlemini yapacaksınız. Tabii ki kapatılan siteye erişim konusunda yeni ve güncel giriş adresini kullanmanız gerekecektir. Hesabınız aracılığı ile yatırım yani para yatırma bölümüne geleceksiniz. Karşınıza yatırım seçenekleri çıkacaktır. Bunların içerisinden papara seçeneğini tercih edeceksiniz. Bir sayfa açılacak ve bu sayfada papara hesap bilgilerini göreceksiniz. Sayfayı kapatmayacaksınız. Papara hesap bilgilerini  kopyalama işlemini yapacaksınız. Kendi papara hesabınıza girecek, kopyaladığınız hesap numarasına en az 200 Türk Lirası olacak şekilde para transfer işlemini yapacaksınız. Akabinde, yeniden onwin giriş işlemini gerçekleştireceksiniz. Yatırım yaptığınız hesabı görecek, yan tarafındaki yatırım formu ile karşılaşacak ve bunu dolduracaksınız.

Onwin Yeni Adresinde Papara Yatırım Süresi

Elbette onwin 749 ile geçmiş tüm adreslerde olduğu gibi, bu adres içerisinde de papara ile para yatırma seçeneğini kullanabilirsiniz. Tüm yöntemlerin geçerli olduğunu da aklınızdan çıkarmamanız gerekecektir. Onwin yeni adresinde papara yatırım süresi nedir? Ne kadar beklemeniz gerekecektir ? Cepbank dışındaki diğer seçeneklerde aynı anlayış geçerlidir. Sadece birkaç dakika içerisinde para transfer işlemi tamamlanacaktır. Buradaki süreç, bu yazıda gördüğünüz işlemi, yatırım yöntemini tamamlamanız ile başlayacaktır. Siz yatırım talep formunu doldurup, finansal departmana gönderdiğiniz andan itibaren, 1 ya da 2 dakika içerisinde hesabınızda para görülür.

 

Related

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir